PHOENIX APTIEKU APVIENĪBA – 9 000 EIROPAS NEATKARĪGO APTIEKU TĪKLS

 • PHOENIX aptieku apvienība – lielākais partneraptieku tīkls Eiropā.
 • Pašreiz ap 9 000 neatkarīgo aptieku daudzās Eiropas valstīs piedalās kādā no mūsu aptieku sadarbības programmām, gūstot labumu no plašās zīmolu atpazīstamības, kas var uzlabot klientu lojalitāti.
 • Uzņēmējdarbības rīki ikdienas darbībām palīdz mūsu apvienības biedriem gan uzlabot savu pakalpojumu kvalitāti, gan arī savas uzņēmējdarbības rezultātus.
 • Mūsu apvienības biedriem ir pieejams plašs pakalpojumu klāsts, piemēram, mārketinga rīki, atbalsts darbā ar klientiem un palīdzība biroja darbiniekiem.

phoenix

roll-up_mans2 sakurvet !.cdrVAIRĀK VEIKSMES, VAIRĀK IESPĒJU

PHOENIX aptieku apvienība – mūsu vietējo zīmolu tīkls Eiropā.

Jūsu kā aptiekas īpašnieka pienākums ir rūpēties par saviem pacientiem, piedāvājot viņiem medikamentus un preces, kas uzlabo veselību. Turklāt jums kā farmaceitam ir jāpārvalda vairākas uzņēmējdarbības jomas, tostarp preču un cenu noteikšanas politika, mārketings un komunikācija, preču iepirkumi, krājumi un darbinieku pieņemšana darbā. Vienlaikus ir jādomā par jauninājumiem, lai atšķirtos no saviem konkurentiem. Skaidrs, ka jūsu darba slodze ir jāsamazina – ir jāpieņem lēmums par pievienošanos aptieku apvienībai, kurā ietilpst tāda organizācija kā APTIEKAI.

Komerciālā partnerība ar APTIEKAI piedāvā saviem biedriem plašu pakalpojumu klāstu, kas atvieglo neatkarīgā farmaceita darba slodzi, rada pievienoto vērtību un konkurences priekšrocības.

PHOENIX aptieku apvienība, mūsu vietējo zīmolu tīkls Eiropā, ir lielākā apvienība Eiropā, kurā ir ap 9 000 biedru. Tā paver saviem biedriem daudzas uzņēmējdarbības iespējas, kas nav pieejamas nekur citur Eiropā un kas nodrošina panākumus.

JŪSU IEGUVUMI

Aptiekas sadarbības programmu apmērs ir svarīgs panākumu faktors, jo sevišķi attiecībā uz labāku nosacījumu nodrošināšanu recepšu un bezrecepšu precēm. Ar savu gandrīz 9 000 biedru starpniecību, kuri piedalās 12 vietējo aptieku sadarbības programmās 15 Eiropas valstīs, mēs varam nodrošināt atbalstu ikvienam neatkarīgajam farmaceitam.

DALĪŠANĀS AR ZINĀŠANĀM

Izmantojot ar pārrobežu darbību saistīto sinerģiju un daloties pieredzē par paraugpraksi, jo sevišķi tādās jomās kā pakalpojumi un tirdzniecība, PHOENIX aptieku apvienība nodrošina saviem biedriem pievienoto vērtību un inovācijas.

PHOENIX aptieku apvienībai ir pieredze, zināšanas un dati par nozari, kas sekmē mērķtiecīgu un efektīvu komunikāciju tirgū.

Balstoties savās zināšanās par mārketingu un uzņēmējdarbību, kā arī izpratni par aptieku ikdienas darbu, mēs varam palielināt klientu plūsmu un veicināt vietējo aptieku atpazīstamību.

VAIRĀK VEIKSMES

Vietējās PHOENIX aptieku sadarbības programmas ietvaros PHOENIX aptieku apvienības biedri var baudīt šādas priekšrocības:

 • saņemt atbalstu uzņēmējdarbības ikdienas vadīšanā,
 • atvēlēt vairāk laika pacientiem,
 • uzlabot savus tirdzniecības rādītājus,
 • saņemt mārketinga atbalstu un zinātību,
 • panākt lielāku efektivitāti,
 • panākt rentabilitātes uzlabošanos labāku iepirkumu nosacījumu dēļ,
 • būt saistītam ar zīmolu, uz kuru var paļauties,
 • atšķirties no konkurentiem.

PHOENIX aptieku apvienība piedāvā piemērotus risinājumus neatkarīgajām aptiekām, lai tās varētu spēlēt pēc noteikumiem, kas līdzvērtīgi lielāku aptieku ķēžu izmantotajiem.

NEPIECIEŠAMA PLAŠĀKA INFORMĀCIJA?

phoenix-pharmacy-partnership@phoenixgroup.eu
www.phoenix-pharmacy-partnership.eu

phoenix_logo