Mūsu dalība Eiropā lielākajā aptieku tīklā – “PHOENIX Pharmacy Partnership”

karte_PPP.inddAptiekas vadītāja pienākums ir rūpēties par saviem pacientiem, piedāvājot viņiem medikamentus un preces veselības uzlabošanai. Vadot aptieku, farmaceitam jāspēj pārvaldīt vairākas uzņēmējdarbības jomas, tostarp preču un cenu noteikšanas politiku, preču iepirkumus, krājumus, darbinieku pieņemšanu darbā, mārketingu. Vienlaikus jādomā arī par jauninājumiem, kas ļaus atšķirties no konkurentiem.

Tieši tāpēc neatkarīgo aptieku tīkls „aptieka1” savām partneraptiekām piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, kas atvieglo neatkarīgā farmaceita darba slodzi un sniedz priekšrocības, kas palīdz veiksmīgi strādāt konkurences apstākļos.

Visas „aptieka1” aptiekas ir daļa no Eiropā lielākā neatkarīgo aptieku sadarbības zīmola „PHOENIX Pharmacy Partnership”. Tīkls, kas apvieno teju 9000 biedru 15 Eiropas valstīs, ikvienam neatkarīgajām farmaceitam sniedz atbalstu ikdienas darbā. „PHOENIX Pharmacy Partnership” aptiekām ļauj saglabāt savu individuālo seju, vienlaikus sniedzot atbalstu uzņēmējdarbības ikdienas vadīšanā, atvieglojot nosacījumus medikamentu nodrošināšanai nepieciešamajā sortimentā, kā arī sniedz cita veida atbalstu, kas ļauj atvēlēt vairāk laika pacientiem un uzlabot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

Aptiekām ir iespējams saņemt konsultācijas par klientiem ērtāka aptiekas plānojuma izveidi un preču izvietojumu, sistēmu nodrošinājumu e-receptes ieviešanai, u.c. Tikmēr klientiem tiek piedāvāts plašs atlaižu piedāvājums. Tāpat par visiem aptieku jaunumiem vienkopus iespējams uzzināt ikmēneša klientu bezmaksas žurnālā. Divas reizes gadā tiek izdots arī žurnāls „Laiks veselībai un skaistumam”, kura trešais numurs jau ir ceļā pie lasītājiem. Žurnālā atrodami veselīgi padomi gan no mūsu farmaceitiem, gan Latvijā pazīstamiem ārstiem un speciālistiem par aktuālām tēmām.

Vairāk par “Phoenix” lasiet šeit.